Dôležité vlastnosti Javy, ktoré musia vedieť všetci vývojári

Skontrolujeme tu novú verziu Javy, ktorá je JDK 10. V súčasnosti to vyžaduje veľa a môžete si ju teraz stiahnuť na webovej stránke spoločnosti Oracle. Toto sa považuje za prvú verziu nového plánu vydaní, v ktorom máte každých šesť mesiacov novú verziu Java a je známym faktom, že v súčasnosti je v skutočnosti dosť skoro. Nie je obmedzené iba na 6 -mesačné vydanie, pretože každé tri roky existuje verzia LTS podobná väčšej verzii Java.

1) Časová verzia (JEP 322):

Nový plán Java prijal z vydania JDK 10 každých šesť mesiacov. Veľa sa o tom diskutuje, aby sa zistilo, či je to realistický prístup alebo nie, pretože väčšina ľudí hovorí, že je to celkom dobré pre nové funkcie každých šesť mesiacov a existuje mnoho ľudí, ktorí sa sťažujú, že je veľmi ťažké prijať JDK.

2) Rozhranie zberača odpadu (JEP 304):

Toto je ďalšia dôležitá a užitočná funkcia Java 10, ktorá zlepšuje izoláciu kódu rôznych zberačov odpadu a predstavuje čisté rozhranie pre zberačov odpadu. To znamená, že je ľahké vylúčiť GC z návrhu JDK.

Prečítajte si viac: Dôležitých 10 API a knižníc, ktoré vývojári Java potrebujú vedieť

3) Paralelný plný GC pre G1 (JEP 307):

Ďalšou dôležitou vlastnosťou, ktorá zlepšuje latenciu G1 v najhoršom prípade tým, že robí úplnú paralelnú GC. Ak sa dozviete o verzii Java 9, G1 bol nastavený ako predvolený GC pre JVM, ktorý bol vytvorený tak, aby sa zabránilo úplnému GC, ale keď súbežné zbierky budú mať pamäť, ktorá je dostatočne dobrá na to, aby ste sa z nej mohli vrátiť a vytvoriť problém.

4) Alternatívne pamäťové jednotky s vysokou alokáciou (JEP 316):

Jednoduchá skvelá funkcia, ktorá umožňuje virtuálnemu počítaču HotSpot priradiť hromadu objektov Java k inému používateľovi spomenutému pamäťovému zariadeniu. Táto funkcia napríklad umožňuje priradiť procesom s menšou prioritou použitie pamäte NV-DIMM a skôr distribuovať s vyššou prioritou v prostredí viacerých JVM.

5) JDK Forest je zlúčený do jedného úložiska (JEP 296):

Upratovanie domácnosti je tu nová funkcia Java 10. Bude zhromažďovať rôzne úložiská lesa JDK v rámci jedného úložiska.

6) Koreňový certifikát (JEP 319):

Je tu ešte jedna podstatná zmena, ktorú sa Java 10 chystá priniesť. Ak ste si vedomí vytvorenia JDK 10 s blízkou kombináciou Open JDK a je vám celkom jasné z jeho funkcie. Štandardná sada je ponúkaná pre koreňovú certifikačnú autoritu, ktorá robí dizajn Open JDK pre mnohých príťažlivých vývojárov. Cieľom je tiež znížiť rozdiel medzi dizajnom Oracle JDK a Open JDK.

7) Kompilátor JIT na báze Java (JEP 317):

Toto je ďalšia dôležitá funkcia, ktorá umožňuje kompilátoru JIT na báze Java používať experimentálny prekladač JIT na platforme Linux / x 64.

8) Podanie rúk lokálne (JEP 312):

Na zvýšenie výkonu virtuálnych počítačov poskytuje funkcia Java 10 základ pre povolenie spätného volania na programové vlákna, kde neexistuje žiadny výkon pre globálny bod uloženia virtuálneho počítača. V JEP 312 došlo k rôznym vylepšeniam tejto funkcie s niekoľkými prekážkami pri odstraňovaní JVM jednoduchým zastavením izolovaných vlákien, aby sa pripomenuli predsudky.

9) Vyhnite sa pôvodnému hlavnému nástroju (JEP 313):

Toto je ďalšia funkcia Java 10, ktorá je zameraná na domácnosť a zahodí nástroj Java z JDK s izolovaným generovaním hlavičkových súborov, ktoré budú prechádzať jazykom Java.

Dôvody, prečo mobilná aplikácia pomáha hotelovým prevádzkam

Cestovný priemysel dnes očakáva služby orientované na mobilné zariadenia pre všetko, čo hľadajú, a kdekoľvek sú. Ľudia v súčasnosti mimo hotelov, aby ponúkali mobilné služby. Mnoho hotelov je optimalizovaných pre ich firemnú webovú stránku pre mobilné zariadenia a aktivované možnosti rezervácie pre Facebook a mobilné zariadenia. Asi 75% získalo znalosti o tom, že majú pre svoju spoločnosť mobilnú aplikáciu, a len málokto ju implementoval. V spoločnosti, kde služba reguluje, sa im mobilné aplikácie dokonale hodia.

Nasledujú dôvody úspechu vo vašom hoteliérstve pomocou mobilnej aplikácie

  1. Budúcnosť leží v rukách mobilných zariadení

Budúcnosť leží v rukách mobilných zariadení: Najlepším dôkazom je rastúci podiel tabletov a smartfónov. Aplikácie sa stali obľúbenejšími, pretože slúžia v rukách každého. Vďaka tomu hotely zjednodušujú celý proces od rezervácie po všetky ostatné hotelové služby, čo je ešte rýchlejšie a jednoduchšie.

2. Veľmi dobre optimalizovaný zážitok z rezervácie

Keď si cestovateľ stiahne vašu aplikáciu, získa rýchly a okamžitý prístup k informáciám o vašom hoteli a môže si ho rezervovať na dosah. To dáva užívateľovi pozitívny zážitok a šetrí viac času.

  1. Pomáha sledovať viac údajov o hosťoch

Počas rezervácie zákazníka a jeho pobytu poskytuje vaša aplikácia koncentrovanejší prístup k informáciám o vašich zákazníkoch. Pretože tieto informácie hrajú dôležitú úlohu v marketingových stratégiách alebo vo vývoji cien, môžu sa dobre rozhodnúť.

  1. Dokáže udržať značku vášho hotela

Aplikácie zaberajú v smartfóne každého viac miesta. Keď si aplikáciu stiahnete, používateľ si ju bude pravidelne prezerať a pomôže vám to zlepšiť povedomie o vašej značke.

  1. Zlepšiť zákaznícky servis

Slúži zákazníkovi nielen počas cesty, ale môže aplikáciu použiť aj na nákup, objednanie služieb, rezerváciu termínu, výber aktualizácií a mnoho ďalších.

  1. Vaša mobilná aplikácia ako cestovný sprievodca

Rovnako ako Google Travel, môžete aj vy vytvoriť aplikáciu, ktorá vašim zákazníkom poskytne dobrého sprievodcu o tom, kam navštíviť, kde sa najesť a ďalšie potrebné veci. Tieto veci môžete skombinovať aj s atraktívnejšou mapou.

  1. Jazyková adaptácia

Cestovatelia si môžu nastaviť jazyk aplikácie vo svojom pohodlnom jazyku a komunikácia medzi hotelom a hosťom sa automaticky preloží späť, aby medzi nimi nedošlo k nedorozumeniam.

  1. Konkurenčná výhoda

Hotely s aplikáciami sú stále zriedkavé. Podľa štúdie má iba ¼ vlastností. Vďaka mobilnej aplikácii môže preto každý vlastník hotela urobiť konkurenčnú výhodu oproti iným nehnuteľnostiam, ktoré ešte neboli spustené. Požiadavky na strane zákazníkov sú vyššie, ale na strane hotela stále nízke.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *