Off-page SEO technik

Špičkové off-page SEO techniky-Existujú dva samostatné typy SEO prístupov, a to Off-Page a On-Page. Obe je možné implementovať na váš blog alebo webovú stránku spoločnosti, aby generovali návštevnosť a dokonca ich zaradili na vyššie pozície vo vyhľadávači. Mnoho ľudí má SEO veľmi radi mimo stránku, a preto ju radšej používajú na prepojenie budov. Tento článok bude diskutovať o 16 off-page SEO technikách.

NAUČTE SA DIGITÁLNEMU MARKETINGU

Techniky:

Ľudia, ktorí chcú zvýšiť svoj SERP, môžu implementovať niekoľko užitočných off-page SEO prístupov. Patria sem nasledujúce:

  1. Platformy sociálnych médií:

Toto sú najdôležitejšie zdroje, ktoré vám môžu pomôcť pri snahe vybudovať si na svojom webe autoritu a dôveru. Môžete ľahko komunikovať s ľuďmi a pomáhať zdieľať všetok svoj obsah v multisociálnej sieti. Môžete zvýšiť návštevnosť jednoduchým zdieľaním skvelého obsahu na platforme sociálnych médií. Facebook, Twitter a LinkedIn patria k najobľúbenejším sociálnym médiám, ktoré môžete vyskúšať!

2. Použite fórum:

Môžete ho použiť na interakciu s inými podobne zmýšľajúcimi ľuďmi vo vašom odbore. To znamená, že odpovedáte na otázky vo fóre a získate veľký počet spätných odkazov. Môže sa použiť aj na zvýšenie povedomia o značke vášho produktu alebo služby na vašom webe, a tým na neho vytvoriť pôsobivú návštevnosť. Ak narazíte na aktívne fórum alebo komunitu vo svojej špecializácii, jednoducho ju využite a dajte im vedieť o svojom webe.

  1. sociálne záložky:

Keď sa nachádzate na obľúbenom webe so sociálnymi záložkami, ktorý má vysokú autoritu, môžete odoslať svoj web alebo blog. Nerobte to pre spam alebo weby so záložkami nízkej kvality, pretože môžu väčšinou poškodiť vaše SEO.

  1. zdieľaj článok:

Viete o tom, že môžete jednoducho pridať veľkú hodnotu pre svoj blog jednoduchým odoslaním článku na platforme s veľkým počtom aktívnych návštevníkov? Toto sa osvedčilo ako skutočný prístup k vytváraniu vysokokvalitných odkazov typu back-back. Nasleduje zoznam niekoľkých hektických platforiem, na ktorých môžete zdieľať článok, a výsledky budú potešujúce.

Forbes

Tvoj príbeh

Zmluvná strana, dodávateľ, zhotoviteľ

Diggen

  1. odoslanie adresára:

Populárne obchodné adresáre môžu byť pre vás veľkým prínosom pri odosielaní vášho blogu. Je to skvelý spôsob, ako získať slušnú návštevnosť a opäť v plnej moci na vašom webe Google SERP. Existuje značný počet adresárov blogov, ktoré môžu ľahko prijať odkaz na váš blog a uviesť ich v adresároch. Je však ťažké nájsť dobrý a kvalitný obchodný adresár. Keď teda na nejaký narazíte, uistite sa, že ho dobre používate. Všimnite si toho, že môžete hľadať obchodné adresáre na Googli a potom skontrolovať autoritu domény skrátenú na DA. Ak dostanete jeden z týchto znakov alebo iný skrátený názov ako PA (rozumej autorita stránky), jednoducho to hovorí, že kvalita tohto webu je v poriadku.

6. Platformy Q a A:

Toto je panel otázok a odpovedí, ktorý zahŕňa aktívny čas na otázky a skupinu ľudí, ktorí na rovnakú otázku odpovedajú rôzne. Je to skvelé miesto, kde môžete profesionálne zodpovedať niekoľko otázok na konkrétnom webe a vytvárať tak veľa návštevnosti a spätných odkazov. Môžete skúsiť odpovedať na otázky v odpovediach Yahoo a Quora, s ktorými sa často konzultuje kvôli spoľahlivým riešeniam. Ak je vaša odpoveď označená a overená, je pravdepodobné, že ľudia navštívia váš web, aby sa o vás dozvedeli viac.

  1. videá na YouTube:

Ak ste ešte vo videu, na YouTube, nemali nápady, mali by ste to urobiť! Umožňuje vám vytvoriť si účet a potom môžete nahrávať rôzne typy videí, ktoré upravujú konkrétnu oblasť vašej špecializácie. YouTube môže byť veľmi kreatívny spôsob, ako vizuálne zdieľať znalosti a skúsenosti. Ako viete, YouTube je zhodou okolností virálnym serverom na streamovanie videa vo vyhľadávači Google. Platforma má cenovo dostupné oprávnenie v porovnaní s inými webovými stránkami, ktoré sa spájajú so streamovaním videa.

Aby ste mohli túto platformu úspešne používať, napíšte jedinečný popis súvisiacich videí a potom poskytnite odkazujúci odkaz na bažinu, ktorú máte, alebo na vašu stránku.

8. Host blogovanie:

Tu navštevujete blogy iných ľudí a uverejňujete svoj článok, ktorý vám s najväčšou pravdepodobnosťou umožňuje sledovať spätné odkazy na vaše stránky. Hosťovské blogovanie môže byť skvelým spôsobom, ako získať spätné odkazy. Okrem toho prináša vášmu blogu veľkú hodnotu, najmä ak obsah súvisí s témou hostiteľského blogu. Je to perfektný príklad off-page SEO techník, ktoré vám môžu výrazne pomôcť získať odkazy vo vysokej kvalite. Teraz si môžete predstaviť taký cieľ blogovania hostí. Vyhľadajte kľúčové slovo a potom si vyberte blog s dobrým DA a PA a potom začnite s príspevkami pre hostí.

  1. Zdieľanie dokumentov:

Niektoré webové stránky sa zameriavajú na zdieľanie dokumentov a dobrým príkladom je platforma SlideShare. Na tejto platforme môžete ľahko nahrávať v rôznych súboroch, napríklad vo formáte PDF vo formáte PPT. Uloženie súborov s dobrým kľúčovým slovom vám môže poskytnúť návštevnosť s vysokou návštevnosťou, pretože témy budú optimalizované a zobrazené ako prvé medzi vyhľadávaniami. Off-page techniky vám vždy pomôžu zvýšiť viditeľnosť vašich stránok a autoritu vyhľadávacích nástrojov.

10. Pripomienky:

Keď niekto známy niečo zverejní, mali by ste si zvyknúť na komentár. Komentáre na týchto platformách majú nespočetné množstvo výhod, pretože svoj príspevok môžete uverejniť na základe toho, na čo sa pýta veľa ľudí. Ak vo vašom komentári nájdu riešenie, mnohí vás budú chcieť nasledovať a dozvedieť sa o vás viac. Práve tu môže byť návštevnosť vašich webových stránok ešte vyššia. Na konci vášho komentára by ste mali tiež dať ľuďom vedieť, kto ste, a mal by obsahovať odkaz na vašu stránku. Je to skvelý spôsob, ako získať spätné odkazy a šíriť povedomie o značke.

  1. Získajte spätný odkaz konkurenta:

Môžete sa pokúsiť ukradnúť návštevníkov v spätných odkazoch vašich konkurentov pomocou pokročilých nástrojov, ako sú Ahref, Moz a Semrush. Je to vynikajúci spôsob, ktorý vám pomôže získať predstavu o tom, ako a kde váš konkurent získava spätné odkazy. Nezabudnite, že rovnaké off-site SEO metódy môžete použiť aj na generovanie spätných odkazov na vašich konkurentov

12. Web Web 2.0:

Vytváranie odkazov môžete ľahko urobiť krok pred ostatnými webovými stránkami. To sa dosahuje profesionálnym vytvorením osobného PBN alebo siete osobných značiek. Existuje mnoho platforiem web 2.0, ktoré majú dobrú autoritu. Bezplatný blog si môžete ľahko vytvoriť na platforme web 2.0 a so spätnými odkazmi na svoj hlavný blog. Aby ste to dosiahli, jednoducho si vytvorte blog zadarmo na webovej platforme alebo webovom serveri 2.0 a potom ho zdieľajte medzi veľmi obľúbenými médiami. Dobrý príklad bezplatného blogu na webe 2.0 zahŕňa nasledujúce:

Tlač slova

Blogger

Wix

Weebly

Ak si zvyknete vytvárať svoj vlastný jedinečný PBN, môžete si byť istí osvedčenými postupmi pre off-page SEO prístup.

13. Budovanie nefunkčných odkazov:

Tu je všetko, čo musíte urobiť, aby ste najskôr identifikovali nefunkčný odkaz na stránkach iných ľudí a potom spustili proces vytvárania odkazov. Viem, že sa pýtaš, ako to urobiť. Prejdite do Vyhľadávania Google a zadajte kľúčové slovo a zdroje. Potom môžete na každý výsledok kliknúť, aby vám pomohol identifikovať nefunkčný odkaz na stránke zdrojov. Ak sa to stane relevantným pre oblasť, ktorú máte, vytvorte okolo neho nejaký obsah na svojom blogu alebo webovej stránke a potom požiadajte majiteľov nefunkčných webových stránok, aby nahradili svoj obsah novým odkazom vedúcim k vášmu obsahu.

Skvelým miestom na dosiahnutie tohto cieľa je pokúsiť sa vytvoriť odkazy na platforme Wikipedia. Prezrite si stránku týkajúcu sa vášho slotu a potom stlačte tlačidlo Enter. Potom stlačte „CTRL a F“ a potom zadajte slovo „Dead Link“ a potom kláves Enter. To vás dovedie ku všetkým mŕtvym odkazom, ak existujú.

Vymyslite podobný obsah pre svoj web alebo blog a potom môžete začať proces úpravy stránky Wikipedie, aby ste sa uistili, že váš odkaz bude nahradený. Nie je to skvelá príležitosť získať spätný odkaz priamo z webovej stránky orgánu?

  1. recenzie spoločnosti:

Toto je ďalšia známa off-page optimalizácia, ktorá hrá v SEO veľkú úlohu. Máte šancu zlepšiť povedomie o značke a poskytovať recenzie na obľúbenom webe. Pomáha vám zvyšovať povedomie o vašej značke tým, že poskytuje recenzie na renomovaných webových stránkach. Vloženie webovej adresy a názvu webovej stránky pod prísnym dohľadom vlády vám pomôže dostať značku vašej spoločnosti na prvé miesto vo výsledkoch vyhľadávacích nástrojov.

  1. Bilddelning:

Niektoré webové stránky sa zameriavajú na zdieľanie fotografií. Medzi také stránky patrí Instagram a Pinterest, ktoré zlepšujú viditeľnosť vášho vyhľadávača a návštevnosť vašich stránok. Obsah je tu obmedzený iba na vyhľadávanie na webe, ale neskoro môžete tiež vyhľadať obrázok tak, že ho skopírujete a vložíte do vyhľadávacieho okna.

16. Ohodnoťte obsah autopilota:

Nakoniec sa hovorí, že obsahom je nepochybne kráľ. Je dobré, ak vymyslíte dobrý obsah, ktorý môže generovať spätné odkazy aj sociálne zdieľania na autopilote. Existuje niekoľko formátov obsahu, ktoré môžete použiť, a vaše stránky nájdu tisíce návštevníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *