Ako zabrániť trvalej strate údajov

Ak pevný disk vydáva vírivý alebo abrazívny zvuk, najskôr odpojte napájanie alebo pevný disk. Abrazívny zvuk sa zvyčajne vytvára vtedy, keď čítacia / zapisovacia hlava narazí na platne pevného disku. V dôsledku toho môže dôjsť k čiastočnej alebo úplnej strate údajov.

Ak sú pre vás stratené údaje dosť dôležité, je lepšie spolupracovať s renomovanou službou na obnovu údajov. Ak sa pokúsite obnoviť údaje sami, môžete získať údaje, ktoré nie je možné obnoviť.

Nie je dobré skúšať „domáce opravné prostriedky“. Zariadenie napríklad ničím neudierajte ani ním divoko netraste. Rovnako tak možno nebudete chcieť roztočiť HD v mrazničke. Väčšina informácií, ktoré môžete nájsť na internete, je nesprávna. Nemôžete preto riskovať poškodenie svojich údajov.

Prvý pokus o obnovu údajov vám poskytne najlepšie výsledky. Inžinieri preto používajú najlepšie metódy na zabezpečenie toho, aby sa údaje v dôsledku opakovaných metód nestratili natrvalo.

Keď dôjde k strate údajov

Vždy si urobte zvyk zálohovať dôležité údaje na iný pevný disk.

Tiež by ste nemali chcieť vyskúšať softvér na záchranu údajov, najmä ak váš pevný disk vydáva zvuky bzučania, klikania, klepania alebo škrabania.

Ak je váš pevný disk fyzicky poškodený, nezapnite ho. Fyzicky poškodené zariadenia vydávajú podivné zvuky.

Je lepšie vypnúť počítač, aby ste predišli ďalšiemu poškodeniu údajov alebo hardvéru.

Podobne sa možno nebudete chcieť pokúsiť obnoviť stratené údaje sami na mokrom alebo stratenom pevnom disku. Ak sú informácie skutočne dôležité, máte najlepšiu šancu najať si služby najlepšieho poskytovateľa služieb.

Nemôžete len predpokladať, že údaje nemožno obnoviť, pokiaľ vám to nepovedal profesor.

Zabráňte strate údajov

Možno budete chcieť vyskúšať rôzne stratégie na ochranu dôležitých údajov pred stratou a poškodením za každú cenu.

Najlepší tréning

Ak chcete aktualizovať na najnovšiu verziu operačného systému, uistite sa, že máte najskôr overenú zálohu. Z dôvodu zabezpečenia údajov používajte najnovší softvér a hardvér, ako napríklad antivírusovú ochranu a brány firewall.

Zvyknite si kontrolovať všetky svoje údaje, ako sú súbory na stiahnutie, súbory a e -maily, na prítomnosť malvéru a vírusov. Napätie môže vážne poškodiť váš hardvér. Preto je dôležité používať pre všetky vaše zariadenia zdroj neprerušiteľného napájania (UPS).

Pri opustení úložného média je lepšie vyhnúť sa statickému výboju. To je ešte dôležitejšie pri práci v suchom prostredí.

Zálohovacie stratégie

Je lepšie, ak si kúpite ďalšie záložné systémy. Ideálne je, ak vyskúšate zariadenie na priame zálohovanie alebo zálohovanie v cloude. V ideálnom prípade musíte naplánovať denný postup zálohovania, aby ste zaistili ochranu všetkých dôležitých súborov. Nakoniec by ste mali zálohy z času na čas otestovať, aby ste údaje overili.

Služby obnovy dát

Obnova počítača pre pevné disky stolných počítačov a počítačov

Desktop HDD Data Recovery Services z poškodených a poškodených pevných diskov počítača.

Hľadáte najlepších počítačových profesionálov na extrahovanie súborov z neúspešného počítača /

Stolné počítače? Ak chcete získať lepšie výsledky extrakcie údajov, kontaktujte dátový tím HDD Data Services!

Väčšina digitálnych údajov je uložená na pevnom disku počítača. Zlyhanie je bežné pri pevných diskoch počítača v dôsledku problémov s napájaním alebo náhodného vymazania alebo poškodenia. Stolné pevné disky môžu ukladať obrovské množstvo dát a každodenných operácií na bežných spotrebiteľských počítačoch alebo počítačoch alebo pracovných staniciach a dátových centrách vo veľkých organizáciách na obchodné účely, obnova dátových dát je najdôležitejšia na osobnej a organizačnej úrovni.

K strate údajov stolného / osobného počítača dochádza v dôsledku náhodného alebo náhleho vypnutia / reštartovania zariadenia niekoľkokrát v počítači. Niekedy, keď pracujeme so spracovaním dokumentu Word / Excel alebo pracujeme s mediálnymi súbormi, počítač sa omylom vypne a my prídeme o všetko, čo máte uložené v zariadeniach. V niektorých prípadoch môže dôjsť aj k strate údajov v dôsledku útokov škodlivého softvéru / vírusov na váš počítač. Ak vaša pracovná plocha nie je chránená vhodným antivírusom, môže vám tiež hroziť strata údajov v dôsledku vírusov a škodlivých súborov. Ďalšou zásadnou chybou je, že niekedy dôjde k poklesu napájania alebo napätia a inokedy k zvýšeniu výkonu dôjde k zlyhaniu pevného disku na pracovnej ploche. Pri stratených stacionárnych jednotkách sú škody rozsiahle a fyzické, s jednotkami zaobchádzame s

extrémne škody, ako napríklad požiar a voda utopené počas povodní

Dokážeme obnoviť údaje z vášho počítača z akejkoľvek komplexnej chyby, o ktorej si myslíte, že je beznádejná a stratená. Naši odborníci vykonávajú obnovu, ktorú ostatné počítače a malé spoločnosti spravujúce údaje nedokážu. Veríme všetkým IT profesionálom a používateľom technológie v ich najnáročnejších situáciách obnovy desktopu / PC. Bez ohľadu na to, akú značku používate, ako napríklad HP, Lenovo, Sony, IBM, Dell, Compaq, Intel, MacBook, Apple MacBook Air, MacBook Pro, máme riešenia obnovy pre všetky druhy problémov vo vašom osobnom alebo firemnom počítači.

Proces obnovy údajov z počítača:

Akonáhle bol neúspešný pevný disk stolného počítača odoslaný na technickú analýzu, spracujeme ho na analýzu a poskytneme podrobnú správu s technickým problémom, časom potrebným na obnovu údajov, cenovú ponuku a obnovu po vašom schválení. Garantujeme najlepšiu cenovú ponuku na všetky problémy, vrátane služby obnovy údajov laboratória triedy 100 v čistých priestoroch, a neúčtujeme poplatky, ak nie je možná obnova údajov, ak existujú závažné dôvody, ako je poškodenie disku a poškodenie servisnej oblasti v zariadení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *