Osvedčené postupy, ktoré je potrebné dodržiavať pri vytváraní hromadného kódu QR

Ak potrebujete vytvoriť niekoľko QR kódov súčasne, ste na správnej stránke. Zamestnávatelia zvyčajne musia pre svojich zamestnancov vygenerovať viacero QR kódov vCard. Niekedy môže byť potrebné zorganizovať udalosť a možno budete potrebovať, aby všetci účastníci priniesli svoje jedinečné QR kódy so svojimi menovkami. V tomto článku budeme hovoriť o najlepších metódach, ktoré musíte použiť, pokiaľ ide o ich hromadné generovanie.

  1. Pridajte príťažlivý hovor

V prvom rade by malo byť niečo, čo v ľuďoch vzbudí záujem. Okrem zobrazenia svojho QR kódu možno budete chcieť pridať aj niečo pútavé. Cieľom je upútať pozornosť divákov.

Môžete použiť rôzne pohotové frázy ako „skenovanie vyhrať“ a „skenovanie, aby ste sa dozvedeli viac“. Vďaka tomuto typu frázy môže byť výzva k akcii pútavejšia. Účelom pridania výzvy na akciu je okrem toho zaistiť, aby bola vaša správa krátka a výstižná a aby bola nielen zaujímavá.

  1. Vložte kód na miesto, kde je ho možné vidieť

Tieto kódy musia byť strategicky umiestnené na správnom mieste. Ak kódy nie je možné zistiť, nebudú ich skenovať. Možno nebudete chcieť urobiť chybu, keď ho umiestnite do rohu tlačových médií alebo plagátov.

Preto by ste nemali postupovať podľa tohto postupu a umiestňovať QR kódy na miesto, kde ich možno ľahko vidieť. Okrem toho by mali byť dostatočne veľké.

  1. Designfrågor

Spravidla sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe. Ľudia preto môžu s týmito číslami zaobchádzať rovnako ako s čiarovými kódmi. Sú tam na technické účely a bežní ľudia pre nich nemajú využitie. Napriek tomu je návrh týchto kódov mimoriadne dôležitý z niekoľkých dôvodov. Pred vytlačením si preto vyberte ten najlepší dizajn.

Pokiaľ ide o hromadnú tlač, nezabudnite na dizajn a statické aspekty týchto nástrojov. Ak vyberiete správny generátor kódu, nebudú žiadne také problémy. Ak napríklad používate najlepší nástroj, môžete pridať požadované logo, vykonať zmeny farby a pridať mnoho ďalších funkcií. Vďaka tomu obrázok vynikne a je zaujímavejší.

Pretože generovanie kódov QR jeden po druhom vyžaduje veľa úsilia, navrhujeme, aby ste si vybrali najlepší generátor, ktorý ušetrí čas a bolesti hlavy. Veľké spoločnosti používajú služby špecializovaných zamestnancov na generovanie QR kódov pre každú službu, webovú stránku a individuálny produkt. Pretože však dnes máme generátory kódov, stačí kliknúť na tlačidlo a nástroj vytvorí stovky kódov za niekoľko minút.

Stručne povedané, odporúčame vám investovať do dobrého generátora hromadných kódov QR a riadiť sa osvedčenými postupmi. Koniec koncov, nemôžete riskovať ohrozenie kvality kódov.

Viacportový adaptér HDMI CA-CHM USB-C HDMI

Aké by to bolo nabíjať váš MacBook a Google Chromebook Pixel na cestách, bez toho, aby ste museli znášať ďalšie nároky na pripojenie? A čo tak prenos dát na verejnom priestranstve tak dobrou rýchlosťou ako doma?

CA-CHM ponúka vášmu USB typu C mimoriadny potenciál s jeho reverzibilnou technológiou, či už sa jedná o nabíjanie alebo potrebu bezpečného a rýchleho internetového pripojenia medzi verejnými sieťami. Medzi novinky, ktoré pridal, patrí USB 3.0 a port HDMI.

Nový, elegantný a prenosný viacportový adaptér CA-CHM USB-C HDMI-C HDMI vám ponúka širokú škálu riešení, ktoré fungujú ako dokonalé rozhranie medzi vašimi zariadeniami, ako sú projektory, mobilné telefóny, pamäť pera, a počítačom MacBook a Google. Toto kompaktné zariadenie dokáže pripojiť štandardné zariadenia USB k vášmu MacBooku a novému Chromebooku Pixel od Googlu až do rozlíšenia 1080P pri 60 Hz.

Výstup HDMI podporuje rozlíšenie až 4K a premieňa obrazovky na úžasné zábery, ktoré sa prenášajú z vášho prenosného počítača, cez zariadenie a do projektora. Bezchybné rozlíšenie tohto elegantného zariadenia vám pomôže rozšíriť a zrkadliť obrazovku vášho MacBooku a Chromebooku Pixel. Pripojte teda adaptér k svojmu zariadeniu, pripojte ho k projektoru a ste tam, s čistým obrazom na veľkej obrazovke bez akýchkoľvek pixelov. A kvalita zvuku? Tak jasné, ako to len môže byť. Naozaj dobrá voľba! No predsa Full HD.

Chcete pridať tieto super rýchlosti 5 Gb / s na prenos dát, či už cestujete, relaxujete v elegantnom hotelovom salóniku alebo sedíte v kongresovom centre? Pripojenie k internetu máte poruke priamo vo svojom malom zariadení. Bezpečné a zdravé. Hra je skvelým spôsobom, ako zlepšiť konektivitu, pretože je kompatibilná s operačnými systémami Windows a Mac, ako aj so všetkými typmi USB vrátane zariadení USB 3.0 a 2.0 a zariadení s podporou HDMI.

Tu je malý náhľad na to, čo zariadenie obsahuje:

Rozlíšenie – max. Až 1080P pri 60 Hz

Prevádzková teplota – 0 ° C až + 45 ° C

Vlhkosť – 10% až 85% relatívna vlhkosť, bez kondenzácie

Skladovacia teplota -10 ° C až nad 70 ° C

Vlhkosť 5% až 90%

Takže teraz naložte tašky plné zariadení a vložte toto vyhľadávacie a úzke riešenie na jednom mieste do svojej prenosnej tašky.

Čas prispôsobiť sa tomuto adaptéru!

Inovatívne riešenia Ca dyce sú navrhnuté a vyvinuté s vášňou „uľahčiť život“. Cadyce uľahčuje vytváranie a rozširovanie domácej siete, pretože transformuje technické produkty na užívateľsky prívetivé riešenia, ktoré je možné bez problémov okamžite použiť. Cadyce ponúka riešenia pre pripojenie, komunikáciu a siete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *