Vlastnosti dobrého prenosného monitora 4K

Ak si chcete kúpiť dobrý prenosný monitor, môžete mať svoje vlastné dôvody, prečo ste doň namiesto bežných monitorov išli. Ide o to, že tieto monitory majú mnoho funkcií, ktorými sa odlišujú od bežných objemných monitorov. Časom chceme, aby s nami pracovalo viac miesta na obrazovke. Mnoho ľudí používa tieto monitory na prácu; iní ich potrebujú na herné účely. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najbežnejších funkcií prenosných monitorov 4K. 

Najlepšie funkcie, ktoré treba hľadať

Rovnako ako všetky ostatné zariadenia, ktoré si môžete kúpiť, majú rôzne typy obrazoviek prenosných počítačov rôzne funkcie. Existujú však niektoré funkcie, ktoré musíte hľadať, ak si chcete kúpiť najlepší prenosný monitor, ktorý splní vaše potreby. Porozprávajme sa o 6 týchto prominentných funkciách.

  1. Veľkosť

V prvom rade by mala byť veľkosť číslo jedna, pokiaľ ide o nákup prenosných monitorov. Napriek tomu, že mnohé z nich sú väčšie ako bežné obrazovky prenosných počítačov, je dôležité zamyslieť sa nad tým, na aký účel ich kupujete.

Ak pôjdete po menších zariadeniach, budú prenosnejšie. Ak však na úpravu svojich videí a fotografií v rozlíšení 4K potrebujete monitor, odporúčame vám zvoliť väčšiu obrazovku.

  1. Hmotnosť

Ďalším dôležitým faktorom je hmotnosť týchto obrazoviek. Ak potrebujete obrazovku 4K pri prenášaní z jedného miesta na druhé, odporúčame vám zvážiť hmotnosť zariadenia, ktoré sa chystáte kúpiť. Dôvodom je, že tieto zariadenia sú ľahšie a ľahšie sa prenášajú.

  1. Kvalita obrazovky

Kvalita obrazovky je ďalším dôležitým faktorom, ktorý je potrebné zvážiť. Ak na sledovanie Netflixu potrebujete iba jeden monitor, možno nebudete potrebovať 4K monitor. Na druhej strane, musíte ísť na prenosnú obrazovku 4K, ak potrebujete preosiať veľa riadkov kódu alebo ak potrebujete denne upravovať veľa fotografií 4K. V takom prípade odporúčame investovať do monitora IPS s vysokým rozlíšením.

  1. Ovládanie orientácie

Na všetkých prenosných obrazovkách s rozlíšením 4K je kontrola orientácie dôležitou funkciou, ktorú je potrebné hľadať. To je ešte dôležitejšie, ak potrebujete monitor na úpravu fotografií alebo kódovanie. Otočenie monitora z režimu na výšku do režimu na šírku vám uľahčí zviditeľnenie celej fotografie.

Režim portrétu vám okrem toho bez problémov naskenuje viac blokov kódu. Okrem toho existuje veľká pravdepodobnosť, že váš desktopový monitor túto funkciu nemusí mať. Preto je dobré investovať do dobrého prenosného monitora s rozlíšením 4K.

  1. Pripojenia

Ďalšou dôležitou funkciou, ktorú je potrebné hľadať, je pripojenie. Koniec koncov, váš monitor nemusí byť dostatočne užitočný, ak ho nemôžete pripojiť k svojim zariadeniam. Aj keď je dobré mať podporu DisplayPort alebo HDMI, uistite sa, že peniaze na nákup funkcií sú pripojenie USB-C.

Táto nová technológia vám umožňuje prenášať veľa údajov medzi vašimi zariadeniami. Uistite sa teda, že váš monitor má túto funkciu.

  1. Vstup na dotykovej obrazovke

Je skvelé mať na prenosnej obrazovke 4K funkciu dotykovej obrazovky, najmä ak chcete zariadenie používať na kreatívnu prácu. Ak ho skombinujete so softvérom pre tabuľu, môžete z neho urobiť všestranné zariadenie na vytváranie, úpravu a prezentáciu obsahu. Stručne povedané, týchto 6 funkcií by ste mali hľadať, ak chcete investovať do dobrej prenosnej obrazovky 4K.

Systém automatizácie domácnosti Crestron integrovaný so systémom Sonos?

Ak uvažujete o inštalácii systému Crestron Home Automation do vašej domácnosti alebo máte existujúcu inštaláciu, môže vás zaujímať, či je možné integrovať Crestron so systémom Sonos. Crestron je nepochybne špecialistom na domácu automatizáciu a mnohým by sa páčilo, keby bol ich systém integrovaný a kompatibilný so systémom Sonos.

Systémy Crestron môžu byť v skutočnosti integrované so systémami Sonos.

Obe spoločnosti nedávno spolupracovali, aby zaistili bezproblémový priebeh integrácie oboch systémov. Jedna z najuznávanejších služieb inštalácie automatizácie domácnosti vo Veľkej Británii Custom Controls potvrdila, že oba systémy sú dobre integrované.

Uviedli, že je úplne možné spustiť aplikáciu Sonos na vašom iPade v programe Crestron, čo znamená, že nemusíte prepínať aplikácie. To zvyšuje užívateľskú prívetivosť systémov, ktoré spolupracujú namiesto toho, aby si navzájom konkurovali. Na integráciu Sonosu do existujúceho panelu Crestron môžete použiť aj bránu Sire.

Ekosystém Sonos je úžasný spôsob, ako si doma vychutnať hudbu spôsobom, ktorý ponúka krištáľovo čistý zážitok z počúvania. Tento zážitok je ešte umocnený distribúciou zvuku Crestron.

Je tiež možné použiť technológiu Sonnex, ktorá je pokročilým prémiovým riešením distribúcie zvuku vytvoreného spoločnosťou Crestron. Mnoho z vás o tomto systéme ešte nepočulo. Robí to tak, že zoskupuje rôzne zvukové kanály dohromady a kalibruje miestnosti s možnosťou pridania subwooferov do zvukových zón pre skutočný domáci hudobný systém od roku 2000.

V prípade potreby je možné systém tiež ľahko rozšíriť. Napríklad Custom Controls nedávno dokončil projekt v Spojených arabských emirátoch, kde mohli nainštalovať neuveriteľných 72 zón so zvukom – kde každá zóna mohla využívať rôzne zdroje zvuku a používať Sonos.

Cítime, že flexibilita a rastúca popularita systému Sonos a modernej inovatívnej technológie domácej automatizácie, ktorú spoločnosť Crestron ponúka, spolu neuveriteľne dobre spolupracujú, aby sa váš domov dostal do technologického veku. Dôrazne odporúčame nainštalovať oba systémy pre váš domov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *